Alex Smith je jedním z největších hráčů v historii NFL
28 May

Alex Smith je jedním z největších hráčů v historii NFL

Alex Smith, bývalý rozohrávač fotbalového týmu Washington, je největším hráčem v historii NFL. Nečekaně se vrátil do hry v sezóně 2020 a pomohl týmu úspěšně vstoupit do play-off. Poslední sezónu své kariéry zakončil vynikajícím výkonem, v této sezóně oblékl Dres Washington Football Team.

Poté, co quarterback Alex Smith byl v roce 2018 vyměněn do Washingtonského fotbalového týmu Kansas City Chiefs, stal se quarterbackem Kansas City Chiefs Patrick Mahomes. A Alex Smith se stal rozohrávačem fotbalového týmu Washington a rok 2018 byl také jeho katastrofou. Bohužel během zápasu utrpěl těžkou zlomeninu lýtka. Pro profesionální sportovce jsou taková zranění v zásadě profesionální odpad. Alex Smith chyběl po celou sezónu 2019, dočasně odložil nfl dresy č. 11 a odložil hru.

Ale Alex Smith, který miluje americký fotbal, se k americkému fotbalu připojil během jeho zotavení. Jeho zmatené oči nakonec vyvolaly naději a postupně našly příležitost zotavit se. V sezóně 2020 se Alex Smith zázračně vrátil do hry. Jeho vynikající výkon inspiroval nespočet lidí, kteří milují sport.

Populární vyhledávání