Alvin Kamara se stává nejtěžším během ligy
24 Aug

Alvin Kamara se stává nejtěžším během ligy

V současné době mnoho hvězd, které jsou fanoušky dobře známé, mnoho z jejich kariéry nebylo příliš hladké. Alvin Kamara z New Orleans Saints je jedním z nich. Nyní je nejtěžší běh zpět v lize omezit. Jeho výkon sledoval i nfl dresy č. 41 Alvina Kamary a byl vyhledáván mnoha fanoušky domácího týmu.

Přestože Alvin Kamara v sezóně 2019 utrpěl zranění, která vedla k poklesu formy, New Orleans Saints stále věřil v jeho výkon a nabídl prodloužení smlouvy o pět let. Ve skutečnosti se talent Alvina Kamary projevil na střední škole. Pozvalo ho 16 univerzit. Alvin Kamara však přenesl svou vysokoškolskou kariéru z University of Alabama na Community College a nakonec přijal pozvání University of Tennessee. Zatímco Alvin Kamara měl jako náhrada komplexní data, hlavní trenér University of Tennessee ho na lavičce stále potlačoval.

Poté, co byl Alvin Kamara z trenérského štábu zcela zklamaný, rozhodl se zúčastnit draftu 2017 NFL. Tento návrh je plný vynikajících nováčků, kteří běží zpět, a Alvin Kamara byl vybrán New Orleans Saints v tak divoké situaci. Alvin Kamara na místě zvedl Dres New Orleans Saints a rozhodl se stát startérem týmu. Poté Alvin Kamara přešel z vrcholu běžícího zpět na opomíjenou střídačku a nakonec se nakonec stal startujícím běžcem New Orleans Saints.

Populární vyhledávání