Antonio Brown již není součástí obhájce titulu Tampa Bay Buccaneers
13 Jan

Antonio Brown již není součástí obhájce titulu Tampa Bay Buccaneers

Největším vítězem minulé sezóny byli Tampa Bay Buccaneers, kteří porazili Kansas City Chiefs a vyhráli Super Bowl. Po sezóně si Tampa Bay Buccaneers do značné míry udrželi svou vítěznou sestavu a fanoušci se konečně dočkali konečného prodloužení smlouvy týmu s Antoniem Brownem. Když si ale Antonio Brown během zápasu krátce po roce 2022 svlékne nfl dresy, výsledek, kterému čelí, už nebude členem Tampa Bay Buccaneers.

Pro hodnocení Antonia Browna na soutěžní úrovni je to vynikající široký přijímač v NFL. Abych Antonia Browna zhodnotil z hlediska profesionality hráčů, není v srdcích fanoušků zrovna kvalitní modlou. Soudě podle osobního života hráče mimo kurt, největší překážka kariéry Antonia Browna pochází z recenzí mimo hřiště. Po svém náhlém odchodu z Tampa Bay Buccaneers proti New York Jets minulý týden hlavní trenér Bruce Arians řekl, že po zápase již není členem Tampa Bay Buccaneers. Poté 6. ledna 2022 byl Antonio Brown oficiálně propuštěn Tampa Bay Buccaneers jako volný hráč.

Hlavní trenér Bruce Arians řekl, že viděl Antonia Browna v akci poprvé ve své trenérské kariéře, když před koncem zápasu svlékl Dres Tampa Bay Buccaneers. I když se ho týmový kolega Mike Evans snažil zastavit, špatná nálada Antonia Browna ovládla jeho zdravý rozum. Antonio Brown později promluvil o své situaci a tým a hlavní trenér ho i přes zranění ponechali na hřišti. Je pryč z Tampa Bay Buccaneers téměř týden a nedostal nabídku od žádného profesionálního týmu.

Populární vyhledávání