Chyba quarterbacka San Francisco 49ers Jimmyho Garoppola způsobila ztrátu zápasu
24 Dec

Chyba quarterbacka San Francisco 49ers Jimmyho Garoppola způsobila ztrátu zápasu

Zadák je v centru týmu NFL a rozehrávači se stali středem pozornosti soupeře. Číslo 12 na nfl dresy legendárního rozehrávače Toma Bradyho zčervenalo. V minulé sezóně pomohl Tampě Bay Buccaneers vyhrát Super Bowl a dokázal důležitost rozehrávačů. Kvůli dvěma chybám ve hře quarterbacka San Francisco 49ers Jimmyho Garoppola prohrál tým s Tennessee Titans a dostal se do vedení.

Fanoušci budou určitě trochu naštvaní, když uvidí výkon rozehrávače Jimmyho Garoppola. Jeho nestabilní výkon vedl k případné ztrátě hry. San Francisco 49ers stále přikládá velký význam quarterbackovi Jimmymu Garoppolovi, který přispěl k postupu týmu do finále. Konečné výsledky hry jsou vždy tak podobné, že San Francisco 49ers všichni prohráli hru poté, co se ujali vedení. Ve finále prohráli San Francisco 49ers s Kansas City Chiefs, což jim umožnilo vyhrát Super Bowl. San Francisco 49ers v tomto zápase prohráli s Tennessee Titans, ten se přesto kvalifikoval do play-off.

Quarterback Jimmy Garoppolo si chce udržet Dres San Francisco 49ers, musí dělat pokroky ve své výkonnosti. Přestupová transakce bývalého rozehrávače Los Angeles Rams Jareda Goffa je tím nejlepším případem. Také pomohl týmu k postupu do finále. Bez ohledu na to, na jaké pozici je hráč v profesionálním týmu, pokud jeho schopnosti nestačí týmu pomoci, bude čelit konci odchodu.

Populární vyhledávání