Devin White z Tampa Bay Buccaneers sdílí radost s mámou
04 Sep

Devin White z Tampa Bay Buccaneers sdílí radost s mámou

Mnoho dětí má sen stát se v mládí profesionálním hráčem, ale tento sen vyžaduje neustálou vytrvalost dětí. Devin White je jedním z hráčů, kteří si splnili svůj dětský sen. Jeho nfl dresy je potištěn logem Tampa Bay Buccaneers. A Devin White běžel dobře ve sprintu na 40 yardů a poté tuto radost sdílel se svou matkou.

Radostné věci je třeba sdílet s důležitými lidmi. Pro Devina Whitea je jeho matka nejdůležitější osobou. Když zavolal matce, už plakal vzrušením. Ve skutečnosti je fyzický test NFL hlavní zkouškou v životě hráče a každý test přikládá velký význam. Ačkoli to jsou jen dobré výsledky Devina Whitea ve fyzickém testu, povzbuzení a obětavost za jeho matkou nebude menší.

Každou snahu hráčů ve soustředění využijí v oficiální hře. Během závěrečného tie-breakeru 55. Super Bowlu pomohl Devin White klíčovým zákrokem zajistit vítězství Tampa Bay Buccaneers. Dres Tampa Bay Buccaneers hledalo po finále minulé sezóny nespočet fanoušků. Fandili a oslavovali týmové mistrovství. Když byl Devin White zklamaný, protože se nedostal do profesionálního Super Bowlu, rozehrávač Tom Brady mu řekl, že mají větší cíle. Tampa Bay Buccaneers nakonec získala nejvyšší čest-mistrovství Super Bowl.

 

Populární vyhledávání