Epidemie představuje pro tým větší výzvy než v nové sezóně
07 Sep

Epidemie představuje pro tým větší výzvy než v nové sezóně

Současná globální epidemie je pod kontrolou, ale stále je třeba věnovat pozornost situaci lidské infekce. Nová sezóna NFL právě začíná. Obhájce titulu Tampa Bay Buccaneers se utká s Dallasem Cowboys. Hráč z ofenzivního týmu Dallas Cowboys úvodní zápas vynechá. Kvůli COVID-19 se nebude moci hry zúčastnit. Jeho nfl dresy bude dočasně umístěn v šatně.

Zdraví je pro každého profesionálního sportovce velmi důležité. Přestože se zdá, že infikovaný hráč Dallas Cowboys je velmi frustrovaný, každý musí v současné situaci striktně dodržovat předpisy ligy o prevenci epidemie. Vzhledem k pravidlům NFL o návratu do hry nemají hráči po dvou 24hodinových kontrolách žádné příznaky a plně očkovaní hráči se mohou vrátit na scénu do pěti dnů. Dallas Cowboys odehrál první zápas proti Tampa Bay Buccaneers. Chybějící takový otvírák hráče opravdu zklamal.

Dallas Cowboys čelí absenci hlavních hráčů a Tampa Bay Buccaneers se připravuje na první zápas týmu. A Tampa Bay Buccaneers je druhým týmem v lize, který dostal vakcínu, a v nové sezóně jsou relativně v bezpečí. Fanoušci mohou opět vidět rozehrávače Toma Bradyho, toto je jeho druhá sezóna v týmu Dres Tampa Bay Buccaneers, což je také nová cesta týmu k obhajobě prvenství.

 

Populární vyhledávání