Fanoušci mají rádi Aarona Rodgerse a musí respektovat jeho volbu
16 Jul

Fanoušci mají rádi Aarona Rodgerse a musí respektovat jeho volbu

Vzhledem k tomu, že rozehrávač Green Bay Packers Aaron Rodgers prohlásil, že opouští tým, neexistuje jasné řešení problému. Na jedné straně Green Bay Packers odmítli nechat Aarona Rodgersa odejít a na druhé straně Aaron Rodgers neměl tušení o návratu do týmu. To znemožňuje fanouškům Green Bay Packers představit si Aarona Rodgersa, jak měnfl dresy, a ten jde do dalších týmů hledat vývoj.

Pokud by rozohrávač Aaron Rodgers nepodal dobrý výkon, výsledkem by bylo, aby ho Green Bay Packers vyměnil z týmu. Ale quarterback Aaron Rodgers vyhrál v loňské sezóně cenu pro nejlepšího hráče a jeho rozhodnutí bude pro tým problémem. Od roku 2005, kdy si Aaron Rodgers vybral Green Bay Packers, byl jeho Dres Green Bay Packers u něj nejvíce času. Když se Aaron Rodgers připojil k týmu jako nováček, už tam byl legendární rozohrávač Brett Favre.

Když se rozohrávač Brett Favre v roce 2008 rozhodl odejít do důchodu, konečně dostal šanci hrát Aaron Rodgers. Aaron Rodgers ví lépe než kdokoli jiný, že není snadné nahradit legendu, ale osvědčuje se v každé sezóně, kterou hraje. Hráči Green Bay Packers si chtějí v příští sezóně udržet Aarona Rodgerse a potřebují vylepšit soupisku týmu, aby si ho lépe udrželi. A Aaron Rodgers doufá, že fanoušci, kteří ho mají rádi, mohou respektovat jeho volbu.

Populární vyhledávání