Hlavní trenér New England Patriots Bill Belichick postrádá Toma Bradyho
05 Oct

Hlavní trenér New England Patriots Bill Belichick postrádá Toma Bradyho

I když v den hry silně pršelo, nezastavilo to oba týmy v bitvě. Nová sezóna NFL vždy vytváří zaměření. Hra New England Patriots vs. Tampa Bay Buccaneers přilákala pozornost nespočetných fanoušků díky quarterbackovi Tomu Bradymu. Hlavní trenér New England Patriots Bill Belichick viděl Toma Bradyho znovu a obrázek, jak se navzájem objímali, nevyžadoval mnoho slov.

Bez ohledu na trenéra, hráče a fanoušky New England Patriots opět viděli na stadionu Gillette známého rozehrávače Toma Bradyho. Přestože číslo nfl dresy zadáka Toma Bradyho je stále číslo 12, je členem soupeře Tampy Bay Buccaneers. Domácí stadion New England Patriots není nikomu z Tampa Bay Buccaneers neznámý a Tomu Bradymu je všechno o Gillette Stadium velmi dobře známé. On je známý v New England Patriots. Jeho růst neodmyslitelně patří k tréninku týmu. Za tým hraje 20 let.

Když hra skončila, hráči na hřišti byli promočení deštěm a promočený byl i Dres Tom Brady z Tampy Bay Buccaneers. Tampa Bay Buccaneers nakonec porazili New England Patriots 19-17. Tom Brady překonal pomíjivou metru bývalého quarterbacka New Orleans Saints Drewa Breeese, aby se stal králem metráží pravidelné sezony v historii NFL. Přestože hlavní trenér New England Patriots Bill Belichick neměl mnoho slov, jeho oči stále ukazovaly potvrzení Toma Bradyho a chyběly mu.

 

Populární vyhledávání