Julio Jones chce hrát za New England Patriots
25 May

Julio Jones chce hrát za New England Patriots

Když Atlanta Falcons plánovali obchodovat s Juliem Joneem, upoutala tato záležitost pozornost mnoha týmů NFL. Tennessee Titans je jedním z nich, i když již mají dva široké přijímače. Tváří v tvář skutečnosti, že dříve či později opustí Atlanta Falcons, Julio Jones doufá, že bude hrát za New England Patriots.

Volba nového týmu také určuje odchod Julia Jonese z týmu. Budou fanoušci Atlanty Falcons vědět, že odchod špičkového přijímače bude smutný? Jakmile Julio Jones podepíše smlouvu s novým týmem, fanoušci Atlanty Falcons se v příští sezóně nebudou moci seznámit se známým nfl dresy číslo 11. Julio Jones hraje za tým, protože byl vybrán Atlanta Falcons v draftu 2011 NBA. Jeho kariérní průměr 96,1 na hru je nejvyšší v historii NFL.

Přestože se Julio Jones v minulé sezóně kvůli zranění zúčastnil pouze 9 her, stále si udržel dobrý výsledek. Možná kvůli jeho zranění v minulé sezóně měl tým představu, že ho bude vyměňovat. Pokud chce Julio Jones oblékat Dres New England Patriots, záleží na tom, zda New England Patriots může jeho plat přijmout. A špičkový přijímač New England Patriots Julian Edelman oznámil svůj odchod do důchodu, týmu chybí špičkový přijímač.

Populární vyhledávání