Julio Jones se připojil k Tennessee Titans
11 Jun

Julio Jones se připojil k Tennessee Titans

Jen málo profesionálních hráčů může ve své kariéře hrát pouze za jeden tým, dokonce ani Tom Brady, který vyhrál sedm titulů v Super Bowlu. Julio Jones, který byl vybrán do profesionální mísy sedmkrát, odešel z Atlanty Falcons, která hrála deset let. A Julio Jones sundal nfl dresy číslo 11 a přišel do Tennessee Titans, aby zahájil nový start.

Přestože je NFL mimo sezónu, nedovolila profesionálním týmům čekat tiše na začátek nové sezóny. Kromě návrhu je největší ranou pro profesionální týmy snížení platů. Atlanta Falcons čelila tlaku velkého prostoru, než se rozhodla vyměnit Julia Jonese z týmu. Vzhledem k tomu, že Julio Jones byl vybrán Atlanta Falcons v draftu 2011 NBA, byl vybrán do týmu roku 5krát a Pro Bowl 7krát.

Atlanta Falcons ukončili svůj osud a Julio Jones bude příští sezónu hrát za Tennessee Titans. Pro Dres Tennessee Titans si vybral číslo 2. Nevybrat číslo 11 znamená rozloučit se s minulostí. Julio Jones řekl, že je připraven se na nový tým připravit, a ofenzivní síla Tennessee Titans je ještě silnější.

Populární vyhledávání