Kansas City Chiefs už nejsou týmem, který vyhrál mistrovství před dvěma lety
12 Oct

Kansas City Chiefs už nejsou týmem, který vyhrál mistrovství před dvěma lety

Pátý týden základní části nové sezóny NFL skončil a po pěti kolech her se fanoušci také dozvěděli o výkonu týmu. Přestože číslo Americký fotbal Dresy zadáka Patricka Mahomese je stále číslo 15, šéfové Kansas City, které vede, už nejsou týmem, který vyhrál mistrovství před dvěma lety. Když Kansas City Chiefs prohráli s Buffalo Bills 20-38, jejich rekordem byla dvě vítězství a tři prohry.

Kvůli problému epidemie v loňském roce utrpěl každý tým v NFL finanční dopad. Poté, co Tampa Bay Buccaneers vyhráli Super Bowl v minulé sezóně, vstoupila liga do offseason. Během této doby se většina týmů za účelem vyřešení problému s platovým stropem rozhodla propustit zaměstnance. A sestava mnoha týmů se hodně změnila. Kansas City Chiefs také upravili svou ofenzivní řadu, ale jejich poslední výkon není vynikající ofenzivní a defenzivní.

Výkon zadáka Kansas City Chiefs Patricka Mahomese v posledních letech byl vzorem pro další mladé quarterbacky. V této hře Buffalo Bills potlačovaly hru Kansas City Chiefs a až do konce hry zůstávaly před zápasem. Přestože déšť v Kansas City nasákl zadáka Joshe Allena Dres Buffalo Bills, ve hře předvedl učebnicový výkon.

Populární vyhledávání