Las Vegas Raiders se rozhodli postoupit do play off s Pittsburgh Steelers
11 Jan

Las Vegas Raiders se rozhodli postoupit do play off s Pittsburgh Steelers

Poslední zápas základní části NFL v této sezóně, Las Vegas Raiders, se stal středem zájmu bezpočtu fanoušků. Nejlepší týmy ligy se kvalifikovaly do play off a rekord Las Vegas Raiders ovlivňuje oba týmy. Fanoušci na místě vždy sledovali trend černobílých nfl dresy a nakonec se tým rozhodl pro postup do play off s Pittsburgh Steelers.

Pokud Las Vegas Raiders prohrají s Los Angeles Chargers, budou v této sezóně chybět v play off. Pokud Las Vegas Raiders vylosují Los Angeles Chargers, oba týmy by se kvalifikovaly do play off. Výsledek této hry ovlivnil fanoušky Las Vegas Raiders, Los Angeles Chargers a Pittsburgh Steelers a konečný výsledek byl pro fanoušky Los Angeles Chargers velkým zklamáním. Los Angeles Chargers jsou v této sezóně největším černým koněm ligy a působivý výkon týmu v základní části přitáhl pozornost mnoha fanoušků. Bohužel prohra v posledním zápase vyřadila Los Angeles Chargers z play off a mohou se pouze připravovat na příští sezónu.

Fanoušci Pittsburgh Steelers by měli být velmi vděční za podporu Las Vegas Raiders, přičemž fanoušci obou týmů fandí play off. Klasický Dres Oakland Raiders je zpět v play off, protože tým v prvním kole NFL na divokou kartu narazí na Cincinnati Bengals. Test play off právě začíná a ty nejnapínavější zápasy sezóny si zaslouží pozornost fanoušků.

Populární vyhledávání