Logo týmu Pittsburgh Steelers pochází z loga vydaného AISI
31 Aug

Logo týmu Pittsburgh Steelers pochází z loga vydaného AISI

Pittsburgh Steelers je jedním z tradičních týmů NFL a minulost týmu je jako kniha historie. Pokud se fanoušci podívají na minulost týmu, budou tento tým, který symbolizuje ocel, milovat ještě víc. Nové logo vydané American Iron and Steel Institute plus název týmu se stane novým logem týmu vytištěným na Dres Pittsburgh Steelers.

V roce 1962, druhý rok poté, co Americký institut železa a oceli vydal nové logo, našel šéf asociace majitele týmu. Doufají, že toto logo umístí na helmu týmu, aby pomohlo propagandě, a ocelové město se symbolem oceli schválil majitel týmu. Aby si majitel týmu vyzkoušel, zda ikona vypadá dobře na zlaté helmě, vyvěsil pouze ikonu na pravé straně helmy, aby zkontroloval účinek. Díky tomu si hráči nasadili nové helmy a vytvořili v té době nejlepší rekord v historii týmu.

Protože toto logo přináší týmu novou inspiraci, nechte ho mít nový název týmu a znak týmu. Tento tým je Pittsburgh Steelers a nyní jsou jediným týmem z 32 týmů NFL, který má logo týmu pouze na jedné straně. Přestože Pittsburgh Steelers změnil design retro nfl dresy, logo týmu je stále zachováno.

 

 

Populární vyhledávání