Loňské rozhodnutí Tampy Bay Buccaneers bylo určeno k vítězství v Super Bowlu
17 Sep

Loňské rozhodnutí Tampy Bay Buccaneers bylo určeno k vítězství v Super Bowlu

Podle věku profesionálních sportovců nemá 44letý zadák Tom Brady výhodu. Tomu Bradymu ale na věku nezáleželo, ale soustředil se na vlastní trénink. Poté, co se Tampa Bay Buccaneers loni rozhodla podepsat Toma Bradyho, bylo určeno, že tým vyhraje Super Bowl na hřišti domácího týmu.

Poté, co se bývalý bývalý rozehrávač New England Patriots Tom Brady připojil k týmu Tampa Bay Buccaneers, hledal jeho nfl dresy č. 12 nespočet fanoušků. Tento scénář je velmi podobný tomu, že Lionel Messi odjíždí z Barcelony do Paris Saint-Germain. Do nového týmu přináší také mnoho komerční hodnoty. Tampa Bay Buccaneers nejenže vlastní Toma Bradyho, největšího zadáka ligy, ale také se zvyšuje počet fanoušků v týmu. Klíčové je, že Tom Brady vedl své spoluhráče k vítězství v Super Bowlu v první sezóně Tampa Bay Buccaneers.

Tom Brady celou svou kariérou dokázal všem, jak silná je víra v zvrácení osudu. I když do hry přetáhne tělo, které již není součástí této arény, stále může dosáhnout úspěchu. Dres Tampa Bay Buccaneers se stal také druhým mistrovským dresem Toma Bradyho, prvním je New England Patriots. Tampa Bay Buccaneers se nyní rozloučili s minulostí a také zahájili začátek nové sezóny.

 

Populární vyhledávání