Miami Dolphins jsou prvním týmem v historii NFL, který vyhrál sérii po sérii proher
28 Dec

Miami Dolphins jsou prvním týmem v historii NFL, který vyhrál sérii po sérii proher

Existuje jeden tým, který postupně začaly ostatní týmy závidět, a jsou to Miami Dolphins. Poté, co Miami Dolphins zaznamenali sedm proher v řadě na začátku sezóny, tým vyhrál dalších sedm po sobě jdoucích vítězství a stali se prvním týmem, který vyhrál sérii po sérii proher v historii ligy. Miami Dolphins patří v americké lize sedmá příčka a jejich bílomodré nfl dresy si postupně oblíbili fanoušci.

Žádná hra ve hře NFL fanoušky nezklame. Souboj silných celků je hodně napínavý a konkurence slabších týmů také velmi pohledná. Ačkoli některé týmy právě začaly dosahovat dobrých výsledků, bodový rekord týmu postupně klesal v průběhu základní části. Miami Dolphins je série sedmi porážek, tým postupně dosáhl vynikajícího rekordu vítězné série. Nejlepší zápas byl Miami Dolphins porazil New Orleans Saints 20-3, který porazil obhájce titulu Tampa Bay Buccaneers v předchozím kole.

Rekord Miami Dolphins je neoddělitelný od výkonu každého hráče, mezi nimiž je rozehrávač Tua Tagovailoa v ofenzivě stále lepší a lepší. Quarterback Tua Tagovailoa je již velmi slavný na draftu NFL 2020 a Dres Miami Dolphins je také prvním dresem jeho kariéry. Jako vysoká volba draftu si zaslouží očekávání fanoušků. Miami Dolphins také v této sezóně zaznamenalo výrazný pokrok.

 

Populární vyhledávání