NFL rozšíří plán pravidelné sezóny
05 Jun

NFL rozšíří plán pravidelné sezóny

Letošní nová sezóna NFL ještě nezačala, liga plánuje rozšířit plán pravidelné sezóny. Z předchozích 16 her rozšířených na 17 her byl plán ligy, aby majitelé každého týmu byli ziskovější. Největším problémem je zdraví hráčů a ještě jedna hra zvyšuje riziko zranění.

Ve skutečnosti jsou hry NFL spíše o tom, jak umožnit fanouškům dostat se do finále, než se dost dívají. I ty nejhorší rekordní týmové hry vypadají velmi dobře. To je místo, kde hra NFL přitahuje mnoho fanoušků a jejich nfl dresy také milují diváci. I když v základní části 16 her není mnoho, ale tvrdé konkurenci se nevyhnete zranění hráčů. Každé mistrovství Super Bowl je cílem profesionálních týmů.

I během epidemie mohou fanoušci cítit vzrušující hru sledovanou na obrazovce. V minulé sezóně Tom Brady oblékl Dres Tampa Bay Buccaneers, aby vedl nový tým k vítězství v Super Bowlu. Jeho cílem je obhájce titulu v příští sezóně. Časový plán ligy pro ještě jeden zápas opustil mnoho nesouhlasných hráčů, kteří se stále nemohli změnit. Diváci také doufají, že hráči budou mít méně zranění a přinesou vynikající výkony.

Populární vyhledávání