Obránce Seattlu Seahawks Russell Wilson čelí své první absenci v kariéře
09 Oct

Obránce Seattlu Seahawks Russell Wilson čelí své první absenci v kariéře

Přestože obranné a útočné týmy NFL jsou velmi dobré, bez dobrého rozehrávače není možné vyhrát play off. Pirates vyhrát šampionát v minulé sezóně je nejlepším příkladem. Dokázali důležitost rozehrávače v týmu. A quarterback Seattlu Seahawks Russell Wilson bude čelit první absenci své kariéry kvůli zranění.

Byl to Seattle Seahawks proti Los Angles Rams, který způsobil zranění zadníka Russella Wilsona. V nové sezóně jsou Dres Seattle Seahawks na hřišti příliš oslnivé. Fluorescenční zelená je hlavní barvou, která přitáhla pozornost nesčetných fanoušků. Přestože výsledkem hry bylo, že Los Angles Rams porazili Seattle Seahawks 26-17, výborná přihrávka zadáka Russella Wilsona a dotyková obrazovka DeKaylina Zechariuse Metcalfa byla nádherná. Po hře se také zadák Russell Wilson podrobí operaci prstů, koneckonců ruce jsou pro rozehrávače příliš důležité.

V současné době bude Americký fotbal Dresy č. 3 Russella Wilsona dočasně umístěn v šatně logistickým týmem a čeká na jeho návrat po uzdravení. Pokud Russell Wilson stále dokáže držet míč nebo pokračovat v přihrávce, nerozhodne se vynechat hru Seattle Seahawks. A tělo Aarona Donalda z Los Angles Rams je příliš silné, prst Russella Wilsona omylem zasáhl ruku a zranil se.

Populární vyhledávání