Přečtěte si o hráčích NFL z filmů podle skutečných příběhů
27 Aug

Přečtěte si o hráčích NFL z filmů podle skutečných příběhů

Každý prostě vidí nádherné hry profesionálních hráčů na hřišti, ale stojí na něm hodně tvrdé práce, než se postaví na hřiště. Velmi inspirativní film „The Blind Side“ přiměl fanoušky amerického fotbalu, aby si oblíbili NFL ještě více. Byl to takový hráč ze slumu, a pak se postupně stal nejlepším hráčem ligy.

Dítě, které vyšlo ze slumů, má malou šanci pokusit se o protiútok a stát se špičkovým hráčem. Některé děti mohou mít jen sny a je ještě méně pravděpodobné, že budou nosit nfl dresy. Hlavní hrdina filmu je bezpochyby nejšťastnějším člověkem. Potkal pěstounskou rodinu, která je k němu opravdu laskavá. Přestože je síla matky velmi malá, když věnuje dítěti veškerou svou energii, je v dětské mysli nadčlověkem. I když vždy vidíte, že se kolem vás dějí špatné věci, stále to nemůže skrývat krásu lidské přirozenosti.

Dobrý film vždy přiměje diváky přemýšlet a zkoumat a usilovat o největší laskavost lidské přirozenosti. Hlavním hrdinou filmu je skutečný příběh špičkového hráče NFL Michaela Jerome Ohera. Pokud Michael Jerome Oher uskuteční svůj původní sen v lize, pak mu rodina pěstounské rodiny poskytne největší zlom v jeho životě. Michael Jerome Oher se zúčastnil draftu NFL 2009 a byl úspěšně vybrán profesionálním týmem. Na místě zvedl Dres Baltimore Ravens, první tým své kariéry, a podepsal nováčkovskou smlouvu na pět let.

 

Populární vyhledávání