Původní volba Davante Adamse z Green Bay Packers
14 Sep

Původní volba Davante Adamse z Green Bay Packers

Mezi týmy NFL si fanoušci nejlépe pamatují hráče quarterbacků, ale vynikající hráči na jiných pozicích mohou také přitáhnout pozornost fanoušků. Když se řekne fanoušek Green Bay Packers, první, co vás napadne, je quarterback Aaron Rodgers? A myslí fanoušci na široký přijímač Davante Adams v nfl dresy č. 17?

Davante Adams z Green Bay Packers dokáže proměnit špičkové rohové hráče ve svou základní desku a byl také vybrán do Pro Bowl se svými vynikajícími osobními výsledky. Nikdo by si nepomyslel, že se tak vynikající hráč původně rozhodl hrát americký fotbal kvůli stipendiu. Když byl mladý, Davante Adams vstoupil na střední školu s mimořádným talentem a současně vstoupil do basketbalových a amerických fotbalových týmů. Ale ve srovnání s basketbalem je Davante Adams lepší na pozici širokého přijímače, dovedl školní tým k vynikajícímu výkonu mistrovství republiky. Poté se Davante Adams rozhodl jít na California State Universit, když čelil mnoha pozvánkám na stipendia amerického fotbalu vydaným univerzitami.

Poté, co se Adams stal prvním širokým přijímačem NFL, určitě nebude litovat své původní volby. Vyhrál Rookie of the Year a Super Bowl MVP ve své první sezóně s vysokoškolským týmem. S koncem druhé sezóny školy se Davante Adams vzdal dvou sezón, aby se přímo zúčastnil návrhu NFL. Davante Adams byl však vybrán profesionálním týmem s nízkým celkovým výběrem. Od té doby byl Dres Green Bay Packers jeho nejlepším partnerem k dosažení vrcholu.

Populární vyhledávání