Quarterback Ben Roethlisberger v posledním zápase Pittsburgh Steelers
04 Jan

Quarterback Ben Roethlisberger v posledním zápase Pittsburgh Steelers

V této sezóně se objevilo mnoho novinek o quarterbackech. Na začátku sezony byl zpochybňován výkon rozehrávače Kansas City Chiefs Patricka Mahomese. Los Angeles Rams vyměnili bývalého rozehrávače Jareda Goffa a rozehrávač Green Bay Packers Aaron Rodgers byl nadále v týmu. Nedávno tým opustil bek Pittsburgh Steelers Ben Roethlisberger, ale jeho nfl dresy s číslem 7 je stále oblíbeným fanouškem.

Pittsburgh Steelers porazili Browns 26:14 v 17. základní části NFL. Tento zápas může být posledním zápasem quarterbacka Bena Roethlisbergera v týmu. Po zápase rozehrávač Ben Roethlisberger obešel stadion, aby pozdravil fanoušky. Dres Pittsburgh Steelers fanoušků mají stejné číslo jako on. Fanoušci vzdávají hold quarterbackovi Benu Roethlisbergerovi po svém a jen oni mohou pochopit význam, který jim hráči přinášejí. Vítězství ve hře mu má přinést ten nejlepší novoroční dárek, je slávou Pittsburgh Steelers. Od doby, kdy si Ben Roethlisberger vybral Pittsburgh Steelers na draftu NFL v roce 2004, strávil svou kariéru v tomto týmu.

Mnoho fanoušků nemohlo vidět odchod bývalého rozehrávače New Orleans Saints Drewa Breese do důchodu a také jim chyběl odchod mnoha vynikajících rozehrávačů. Existuje však nespočet fanoušků, kteří si nechtějí nechat ujít okamžiky odchodu beka Pittsburgh Steelers Bena Roethlisbergera, beka Green Bay Packers Aarona Rodgerse a beka Tampy Bay Buccaneers Toma Bradyho. Mnoho legendárních hvězd se s fanoušky někdy rozloučí, ale všichni doufají, že toto loučení přijde později.

Populární vyhledávání