Ray Lewis uvedl, že respekt si získává sám
20 Jul

Ray Lewis uvedl, že respekt si získává sám

Vytvořil nejklasičtější způsob vstupu do NFL a pomohl Baltimore Ravens dvakrát vyhrát Super Bowl. Vypadá silně a vyjadřuje úctu, kterou získal sám. Je duchovním vůdcem Baltimore Ravens a je ním Ray Lewis.

Ray Lewis je jednou z oblíbených hvězd fanoušků Baltimore Ravens a jeho příchod vytvořil silný obranný tým týmu. Když Ray Lewis hrál za Baltimore Ravens, dvakrát vedl méně mocného Baltimore Ravens do Super Bowlu. Fanoušci na místě mávali Dres Baltimore Ravens a hlasitě povzbuzovali mistrovství týmu. Ray Lewis měl ve skutečnosti nešťastné dětství, většina z nich byla vychovávána mladými matkami. Otec Raye Lewise byl vždy nepřítomný a nebyl schopen dodržet svůj slib, takže jeho dětství vyrostlo bez otcovské lásky.

Ray Lewis využil tuto bolest při tréninku a neustále překonával rekord svého otce ve školním týmu. Ray Lewis se kvůli uskutečnění svého snu vzdal seniorské sezóny a byl vybrán Baltimore Ravens v draftu NFL z roku 1996. Od té doby nfl dresy číslo 52 doprovází kariéru Raye Lewise. Ve 35. finále Super Bowlu porazil Baltimore Ravens New York Giants 34: 7. Ray Lewis pomohl týmu vyhrát první šampionát Super Bowl v historii týmu.

Populární vyhledávání