Široký přijímač Odell Beckham Jr s úchopem jednou rukou
08 Jun

Široký přijímač Odell Beckham Jr s úchopem jednou rukou

Odell Beckham Jr., který byl dotazován, uvedl, že si nikdy nemyslel, že úlovek může mít obrovský dopad na jeho život. Dokončil to, co lze nazvat nejtěžší akcí ve hře NFL, aby chytil míč jednou rukou. nfl dresy Odella Beckhama č. 13 si fanoušci oblíbili a stal se jedním z oblíbených hráčů fanoušků.

Atletický talent Odella Beckhama mladšího je zcela zděděn po jeho otci a matce, kteří jsou také profesionálními sportovci. Odell Beckham Jr. si na střední škole vedl velmi dobře a také si určil svoji pozici širokého přijímače na hřišti. A před koncem sezóny na střední škole dostal Odell Beckham Jr. pozvánky od více než 20 vysokých škol, ale před rozhodnutím o vysokoškolských záležitostech se rozhodl dokončit poslední sezónu na střední škole. Tvrdý trénink nejen že vedl Odell Beckham Jr. k dobrým výkonům, ale nakonec se rozhodl studovat na univerzitě LSU.

Odell Beckham Jr. se vzdal starší sezóny, aby se mohl účastnit 2014 NFL Draft. Byl úspěšně vybrán New York Giants s 12. celkovým výběrem v prvním kole. V nováčkovské sezóně mezi New York Giants a Dallas Cowboys byl Odell Beckham Jr. vyrušen nejen obranou soupeře, ale také dostal touchdown jednou rukou a ztratil nejlepší přijímací pozici. Tato hra se stala jeho bitvou slávy a Dres New York Giants, který se ve hře nosil, byl poslán do síně slávy NFL.

 

Populární vyhledávání