Tom Brady se po sezóně vrací do New England Patriots
29 Sep

Tom Brady se po sezóně vrací do New England Patriots

Pro profesionální hráče je zaneprázdněná sezóna a všichni usilují o dobré výsledky týmu. V minulé sezóně také opustil bývalý tým Tom Brady a příští měsíc se poprvé vrátí do New England Patriots. Dres Tom Brady zčervenal a proti New England Patriots nastoupil jako člen Tampy Bay Buccaneers.

V současné době slavný zadák Tom Brady hrál ve své kariéře pouze za dva týmy, a to New England Patriots a Tampa Bay Buccaneers. New England Patriots je ale tým s nejdelší kariérou a svou druhou sezónu zahájil teprve v Tampě Bay Buccaneers. Tento zápas upoutal pozornost mnoha fanoušků kvůli přítomnosti Toma Bradyho. Chtějí vidět výkon Toma Bradyho proti bývalému týmu. Chtějí vidět, který tým může vyhrát zápas.

Ve skutečnosti, poté, co se Tom Brady rozhodl opustit New England Patriots, aby se připojil k Tampa Bay Buccaneers, už si myslel, že se znovu setkají ve hře. New England Patriots nedali Tomovi Bradymu šanci realizovat jeho přání jednoho muže a jednoho města a opustil tým, který vyhrál šest Super Bowlů. Červený Dres Tampa Bay Buccaneers mu říká, že jen jít naplno, to je největší respekt k bývalému týmu. Když se Tom Brady znovu vrátil na velmi známý stadion, už to nebyl původní pocit.

Populární vyhledávání