Travis Kelce z Kansas City Chiefs je jedním z nejsilnějších soupeřů
08 Jan

Travis Kelce z Kansas City Chiefs je jedním z nejsilnějších soupeřů

V lize je mnoho bratrských skupin, například slavní tři bratři Wattové. Další dvojicí jsou bratři Kelceové, z nichž jeden hraje za Kansas City Chiefs. Ačkoli jeho číslo nfl dresy je 87 jako Robert Gronkowski, je to Travis Kelce, jeden z nejsilnějších hráčů Kansas City Chiefs.

Travis Kelce z Clevelandu a jeho starší bratr nemají žádné sportovní zázemí, ale jejich sportovní geny přinášejí velký talent. Travis Kelce se na střední škole věnoval různým sportům a dobře hrál americký fotbal, basketbal, lední hokej a baseball. Na střední škole byl v úplně jiné pozici než v kariéře, a to byl quarterback. Ale vysoké školy, které pozvaly Travise Kelceho, viděly jeho potenciál jako těsný konec a vzdal se quarterbacka kvůli stabilnější kariéře.

Travis Kelce byl vybrán Kansas City Chiefs na draftu NFL v roce 2013 a náhodou zná nováčka nejlépe nový hlavní trenér Andy Reid. Travis Kelce se postupně přizpůsobil pozici v těsném závěsu a postupně prokázal velké schopnosti. A pomohl týmu dostat se do play off, ale prohrál s Robertem Gronkowskim z New England Patriots. Mají stejné číslo 87, ale Travis Kelce je Dres Kansas City Chiefs. Dokud dokonalá kombinace rozehrávačů Patricka Mahomese a Travise Kelceho nevyhrála Super Bowl, což z posledně jmenovaného udělalo jeden z nejtěsnějších konců v týmu i v lize.

Populární vyhledávání