Tyreek Hill se proslavil úžasnou rychlostí
16 Jun

Tyreek Hill se proslavil úžasnou rychlostí

Profesionální hráči, na které si diváci pamatují, mají na hřišti vynikající výkony. Kdykoli dostal míč Tyreek Hill v nfl dresy č. 10, publikum se zaměřilo na jeho úspěch v touchdownu. Protože Tyreek Hill získal mnoho ocenění díky své úžasné rychlosti.

Díky rychlosti Tyreeka Hilla na hřišti mu fanoušci dali titul gepard. Dokonce ani nejlepší obránci v lize nedokážou držet krok s jeho rychlostí. Tyreek Hill by měl poděkovat šéfům Kansas City, kteří ho vybrali za to, že se stal profesionálním hráčem. Začátek kariéry Tyreeka Hilla a jeho vysokoškolské roky nebyly příliš hladké. Ačkoli si Tyreek Hill vedl dobře na univerzitním týmu, nestálo to za jeho vysokoškolskou kariéru střídání tří týmů a mimosoudní problémy.

Pokud mu hlavní trenér University of West Alabama dal šanci, pak jeho osud určuje volba Kansas City Chiefs. Kansas City Chiefs doplnil pochybnosti a v 5. kole roku 2016 vybral Tyreeka Hilla, což mu umožnilo vyhnout se prohře ve volbách. Tyreek Hill prošel během svých vysokoškolských let dilematem hraní bez míče a poté si uvědomil svůj sen o vítězství v šampionátu tím, že vlastnil Dres Kansas City Chiefs.

Populární vyhledávání