Vyhrává otvírák NFL Tampa Bay Buccaneers
12 Sep

Vyhrává otvírák NFL Tampa Bay Buccaneers

Otvírák NFL, na který se mnoho fanoušků těšilo, skončil a výsledky hry povzbudily fanoušky Tampy Bay Buccaneers. Obhájce titulu Tampa Bay Buccaneers porazil Dallas Cowboys, prvního soupeře nové sezóny, a konečné skóre bylo 31-29. Dres Tom Brady zakoupené fanoušky po skončení minulé sezóny byly vystaveny na scéně nové sezóny.

Pokud by Tampa Bay Buccaneers nezískali 55. titul Super Bowl, pravděpodobně by se v otvíráku neobjevili. Ale od přidání quarterbacka Toma Bradyho v minulé sezóně získali Tampa Bay Buccaneers konečné vítězství. První hra nové sezóny potřebuje přilákat pozornost bezpočtu fanoušků a NFL také vybrala nejlepšího soupeře pro Tampa Bay Buccaneers. Ze všech týmů v lize má Dallas Cowboys největší počet fanoušků. Přidají do této hry značný provoz.

Přestože Dallas Cowboys v prvním zápase prohrál, zadák Dak Prescott, který se vzpamatoval a vrátil, fanoušky nezklamal. Zdravý Dak Prescott je pro Dallas Cowboys důležitým faktorem pro dosažení dobrých výsledků v nové sezóně. V první hře vyzval velkého zadáka Toma Bradyho a získal spoustu zkušeností. Po hře se prodeje Dres Tampa Bay Buccaneers opět zvýšily a nová sezóna NFL oficiálně začala s koncem úvodní hry.

 

Populární vyhledávání