Washington Football Team nechce, aby nové jméno bylo kontroverzní
06 Jan

Washington Football Team nechce, aby nové jméno bylo kontroverzní

Každý profesionální tým má svůj region, který mu patří, což ho také inspirovalo k výběru názvu týmu. Když například fanoušci vidí Kansas City Chiefs, Tampa Bay Buccaneers, Dallas Cowboys, Los Angeles Rams atd., všichni znají město, kde se tým nachází. Fotbalový tým Washingtonu se od loňska trápí s názvem týmu a také doufají, že na nfl dresy vytisknou nejlepší název týmu.

Fotbalový tým Washingtonu používá Washington Redskins od svého založení v roce 1932, ale tým 13. července 2020 oznámil, že opustil svůj dřívější název. A od loňska se vedení dočkalo spousty protestů a diskuzí, dokonce i sponzoři navrhli změnu názvu týmu. Vedení týmu ve skutečnosti velmi touží po tom, aby si hráči a fanoušci oblékli nové Dres Washington Football Team. Odhalili, že výběr nejvhodnějšího jména pro tým z osmi jmen kandidátů musí odpovídat hodnotám týmu a být schopen pokračovat v historii regionu.

Fotbalový tým Washingtonu oficiálně oznámil, že 2. února oznámí nový název týmu a nový Dresy NFL. Změna názvu týmu přinese týmu nový začátek. Přestože název týmu nezaručuje, že se bude líbit všem fanouškům, tým doufá, že může fanouškům přinést nový význam. Prosperující stát Washington má týmy NHL a týmy NBA a profesionální týmy NFL také doufají, že šampionát přinesou znovu do města.

Populární vyhledávání