26 Nov

Prsty rozehrávače Green Bay Packers Aarona Rodgerse přinášejí novinky

Středem zájmu letošní offseason NFL je rozehrávač Green Bay Packers Aaron Rodgers, který se v nové sezóně opět stal středem zájmu fanoušků. Ale každého nezajímá jeho nfl dresy s číslem 12, ani jeho výkon ve hře, ale zraněný palec na noze. Vzhledem k tomu, že se rozehrávač Aaron Rodgers vrací ze soupisky COVID-19, jeho zraněný prst na noze je považován za komplikaci infekce.

Read more

23 Nov

Kansas City Chiefs, vicemistr minulé sezóny, postupně obnovili svou výkonnost

Výkony Kansas City Chiefs v této sezóně jsou velmi odlišné od předchozích sezón, hlavním důvodem je změna v sestavě týmu. Fanoušci by neměli zapomínat, že v minulé sezóně byli druzí a tři předchozí prohry o ničem nesvědčí. Červený nfl dresy na čísle 15 přitahoval pozornost fanoušků Kansas City Chiefs. Quarterback Patrick Mahomes dovedl tým k vítězství 19-9 nad Dallas Cowboys.

Read more

19 Nov

Atlanta Falcons prohráli dva zápasy po sobě

Základní sezóna NFL má za sebou desátý týden, ale Atlanta Falcons není spokojena s nedávnými dvěma zápasy. Všichni prohráli se svými soupeři vysokým skóre, což přimělo mnoho fanoušků přemýšlet, jak tým předtím porazil New Orleans Saints? I když jsou nfl dresy hráčů Atlanty Falcons pokryty špínou, nemohou změnit výsledek prohry.

Read more

16 Nov

Nováček z New England Patriots Mac Jones vytvořil rekord v historii týmu

Obránce, který v posledních dvou letech přitahoval největší pozornost fanoušků v New England Patriots, tým uvedl třetího obránce. V letošním draftu NFL si New England Patriots vybrali quarterbacka Mac Jonese s celkově 15. volbou v prvním kole. Nováček rozehrávač Mac Jones pod vedením hlavního trenéra Billa Belichicka vytvořil v nové sezóně rekord v historii týmu.

Read more

12 Nov

Carolina Panthers znovu podepsala smlouvu s bývalým rozehrávačem Camem Newtonem

Vybral si ho Carolina Panthers s prvním celkovým výběrem v draftu NBA v roce 2011. Vyhrál Ofenzivního nováčka roku NFL. V roce 2015 byl ligou jmenován MVP. Dovedl Carolinu Panthers až do finále Super Bowlu s bilancí 15 výher a jedné prohry v základní části. Číslo jeho nfl dresy bylo vždy číslo 1 a je jím Cam Newton.

Read more

09 Nov

Patrick Mahomes z Kansas City Chiefs opět vynechal zápas proti idolu Aaronu Rodgersovi

Když jsou profesionální hráči ještě v dětství, mají ve svých srdcích své oblíbené hráče NFL. Obránce Kansas City Chiefs Patrick Mahomes řekl, že jeho idolem je rozehrávač Green Bay Packers Aaron Rodgers. A vlastní i soupeřův nfl dresy s číslem 12, ale zápas proti idolu Aaronu Rodgersovi bohužel vždy vynechal.

Read more

05 Nov

Houston Texans získal v nové sezóně pouze jedno vítězství

Nepřehledné obchodování hráčů Houstonu Texans během offseason vedlo k velmi špatnému týmovému rekordu v nové sezóně. Současný rekord Houstonu Texans je 1 výhra a 7 proher, na posledním místě v Americké lize a je to Miami Dolphins, kdo také utrpěl sérii sedmi porážek. V příštím kole Houston Texans vyzvou Miami Dolphins pryč. Kdo z nich se může zbavit série proher?

Read more

02 Nov

Nestabilní výkon vicemistra Super Bowlu v nové sezóně

V jakékoli sportovní soutěži si diváci mohou zapamatovat pouze šampiona a prodej nfl dresy mistrovského týmu po zápase velmi vzrostl. Navzdory tomu, jak složitá byla cesta týmu k zisku mistrovského titulu, nebo k jakémukoli výkonu v jejich dlouhé sezóně, všichni si pamatují jen tým, který vyhrál finále. Pokud jde o pozornost vítězství na druhém místě, jejich smysl existence byl zatemněn mistrovským týmem.

Read more

30 Oct

Green Bay Packers ukončil vítěznou sérii Arizona Cardinals

Před startem nové sezóny se Green Bay Packers dostalo do pozornosti mnoha fanoušků, a to především kvůli žádosti rozehrávače Aarona Rodgerse opustit tým. Když byl Dres Aaron Rodgers ještě na 12. místě Green Bay Packers, fanoušci domácího týmu se konečně nemuseli bát, že by tým opustil. V osmém týdnu základní části NFL Green Bay Packers porazili Arizona Cardinals 24:21 a také ukončili vítěznou sérii soupeře.

Read more

26 Oct

Lamar Jackson z Baltimore Ravens dal quarterbackovi zcela novou definici

Vždy se držel snu o rozehrávači a stále si zachovává svůj původní fotbalový záměr. Je vítězem Heisman Trophy 2016 a v draftu NBA 2018 si ho vybral Baltimore Ravens. Všechny pochybnosti v NFL porazil během pouhých dvou sezón. Je majitelem fialového nfl dresy číslo 8 a je jím Lamar Jackson.

Read more

Zobrazuji 1 až 10 z 210 (celkem stran 21)
Populární vyhledávání